Yüksek Basınç Sistemleri Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Maximator Ürünleri

Yüksek Basınç Pompaları

Kompakt, düşük maliyetli, 1- 10 bar arasında basınçlı hava ile tahrik edilen MAXIMATOR Yüksek Basınç Pompaları; makine ve mühendislik uygulamalarında, petrol ve gaz endüstrisinde, kimya ve ilaç sanayisinde, savunma, madencilik ve inşaat sektörlerinin yanı sıra otomotiv ve havacılık sektörlerinde de çok sayıda uygulamaya sahiptir.

Hidrolik Üniteler

Yağ, su ve agresif sıvılar için uygun olan MAXIMATOR Hidrolik Üniteler, 7.000 bar çalışma basıncına kadar basınç üretebilen kompakt ürünlerdir. Bu üniteler hidrolik güce ihtiyaç duyulan birçok alanda uygulamaya sahiptir.
İhtiyaç duyulan basınç, pnömatik olarak tahrik edilen MAXIMATOR Yüksek Basınç Pompaları vasıtası ile oluşturulur. Gerekli basınca ulaşmak için herhangi bir elektrik enerjisine ihtiyaç duyulmaz.

Gaz Yükselticiler

1-10 bar (14,5-145 psi) arasında basınçlı hava ile tahrik edilen, basınçlı hava, Azot, Helyum, Oksijen, Karbondioksit, LPG ve CNG gibi birçok gazın basınçlandırma ve sıkıştırma uygulaması için uygun olan MAXIMATOR Gaz Yükselticiler;  makine ve mühendislik uygulamalarında, petrol ve gaz endüstrisinde, kimya ve ilaç sanayisinde, savunma, boya, plastik,  madencilik ve inşaat sektörlerinin yanı sıra otomotiv ve havacılık sektörlerinde de çok sayıda uygulamaya sahiptir.

Gaz Yükseltici İstasyonları

Maximator Gaz Booster İstasyonları; hava kontrol ünitesi, emniyet valfi, manometre, bağlantı ve emniyet ekipmanları ve koruma kafesi ile birlikte kullanıma hazır kompakt ürünlerdir. Gazların tekil yada karışım şeklinde 1.500 bar’a kadar basınçlandırılmasını sağlarlar.

Dalış Tüpleri İçin Solunum Gazı Basınçlandırıcıları

ROB-Serisi Gaz Yükselticiler, 300 bar basınca kadar Oksijen gazını etkili ve kolay bir biçimde sıkıştırma için tasarlanmıştır. Rob Serisi, profesyonel dalgıçlar tarafından oksijen tüplerini doldurmak yada teknik dalışlar için gazların karışımını sağlamak için kullanılır. Bunun yanı sıra yangın ve acil servis alanlarında da  kullanım için son derece güvenlidir.

Hidrolik Tahrikli Gaz Yükselticiler

HDLE türü hidrolik tahrikli güçlendiriciler endüstriyel gazların ve hidrojenin sıkıştırılması için uygundur. 50 – 900 bar basınç aralığında 4 farklı temel modeli vardır. Debisi, bütün basınç aralığı boyunca sabit kalır.

Hava Yükselticiler

1-10 bar(14,5-145 psi) arasında basınçlı hava ile tahrik edilen, basınçlı hava veya azot sıkıştırma için uygun olan MAXIMATOR PLV serisi hava yükselticiler;  makine ve mühendislik uygulamalarında, petrol ve gaz endüstrisinde, kimya ve ilaç sanayisinde, savunma, boya, plastik,  madencilik ve inşaat sektörlerinin yanı sıra otomotiv ve havacılık sektörlerinde de çok sayıda uygulamaya sahiptir.

Hava Yükseltici İstasyonları

Maximator hava yükseltici istasyonları; üretim alanlarında ihtiyaç duyulan yüksek basınca ulaşmak için, ‘’hava yükselticisi, hava giriş filtresi, hava giriş regülatörü, manometresi, tankı ve hava çıkış regülatörü’’ ile birlikte kullanıma hazır kompakt ürünlerdir.

Valfler, Bağlantı Ekipmanları & Borular

MAXIMATOR valfler, bağlantı ekipmanları ve boruları 10.500 bara kadar farklı ortam ve çalışma basınçları için uygundur.

Test ve Üretim Sistemleri

MAXIMATOR yüksek basınçlı test teknolojisi ve hidrolik-pnömatik sektöründe karmaşık sistemleri yıllardır başarıyla geliştirmektedir. 20.000 bar yüksek basınç teknolojisi uzmanı olarak amacımız, en iyi iş potansiyelini sağlamak ve müşterimize ürünlerimiz ile ilgili her türlü desteği vermektir.

Solunum Gazı İçin Yüksek Basınç Kopmresörleri

Maximator profesyonel ve yarı profesyonel uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Maximator olarak amatör ve profesyonel dalgıçlar,  itfaiye hizmetleri, afet kontrol ekipleri, havacılık sanayi, genel endüstriyel ve ticari uygulamalar için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Gaz ve Su Enjeksiyon Teknolojisi

Enjeksiyon Sistemleri (AIM) plastik ürün kalitesini artırmak ve önemli ölçüde maliyetini azaltmak için kullanılan teknolojinin bir parçasıdır.

3/3-Yön Kontrol Valfleri

Bu valfler, elektronik kontrol sistemlerinde 1000 bar’a kadar çalışma basıncı ile sistemlerdeki gaz ve sıvı akışkanların basıncını ve yönlerini kontrol etmeye yararlar.

 

Dünyada Maximator

Sosyal Ağlar


Adres & İletişim

Alaattinbey Mah. 635. Sk. Otomasyon Plaza No: 27 16120 Nilüfer / BURSA
Telefon: +90 (0) 224 443 01 73 - 74
Fax: +90 (0) 224 443 04 74
E-mail: info@maximator.com.tr
İnternet: www.maximator.com.tr
Yol Haritasını Öğrenmek İçin Tıklayınız